نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: انسان مدیوم

11074
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انسان مدیوم

با سلام
    من حدود ده سالی بود که دچار یه مشکل هستم
    اولش با قفل شدن بدنم موقع خواب شروع شد و وقتی بدنم قفل میشد احساس ترس شدید می کردم و تلاش می کردم که از این حالت خارج بشم
    هر شب یه تجربه متفاوت داشتم که تو همه ی اونها قفل شدن بدن مشترک بود . مثلا یه شب صدای کلاغ میشنیدم . یه شب فضا غبار آلود میشد . یه شب روحم از بدنم خارج میشد و وقتی اون شب این حالات برام پیش میومد فرداش انرژی نداشتم انگار که کوه کنده بودم
    رفته رفته طوری شده که تو بیداری زمانی که تنها هستم و مسئله عبادی مثل قرآن خوندن رو انجام می دم احساس می کنم کسی هست و به من نزدیک میشه و موهای بدنم سیخی میشه
    حتی چند مورد تو قبرستون که برا مراسم ختم رفتیم همین حالت برام پیش اومده
    خیلی دنبال چگونگیش و علتش رفتم حتی این احتمال رو می دادم دچار طلسم و جادو شده باشم و پیشه جماعت رمال رفتم . جالبه هر کدومشون یه چیز می گفتن تا اینکه به تازگی این حالاتم رو به یه کسی که تو اینترنت پیداش کردم توضیح دادم و اون گفت شما مدیوم هستی!
    حالا دوستانی هستن که این حالات رو تجربه کردن؟
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 06-13-2019 در ساعت 02:19 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : انسان مدیوم

نقل قول نوشته اصلی توسط hayati نمایش پست ها
    با سلام
    اولش با قفل شدن بدنم موقع خواب شروع شد و وقتی بدنم قفل میشد احساس ترس شدید می کردم و تلاش می کردم که از این حالت خارج بشم
    هر شب یه تجربه متفاوت داشتم که تو همه ی اونها قفل شدن بدن مشترک بود . مثلا یه شب صدای کلاغ میشنیدم . یه شب فضا غبار آلود میشد . یه شب روحم از بدنم خارج میشد و وقتی اون شب این حالات برام پیش میومد فرداش انرژی نداشتم انگار که کوه کنده بودم
    رفته رفته طوری شده که تو بیداری زمانی که تنها هستم و مسئله عبادی مثل قرآن خوندن رو انجام می دم احساس می کنم کسی هست و به من نزدیک میشه و موهای بدنم سیخی میشه
    خیلی دنبال چگونگیش و علتش رفتم حتی این احتمال رو می دادم دچار طلسم و جادو شده باشم و پیشه جماعت رمال رفتم . جالبه هر کدومشون یه چیز می گفتن تا اینکه به تازگی این حالاتم رو به یه کسی که تو اینترنت پیداش کردم توضیح دادم و اون گفت شما مدیوم هستی!
    لطفا بگید و اگه مایل بودید آی دی تلگرام بزارید تا اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بزاریم
    آی دی تلگرام من
    @sed_kazem18
    فلج خواب هیچ ارتباطی با جن و جادو و این چیزا ندارد و یک پدیده روانپزشکی است. در مورد شما کاتاپلکسی به تنهایی یا به عنوان بخشی از اختلال اسکیزوفرنی به طور جدی مطرح است.
    به یک روانپزشک مراجعه کنید تا مورد ارزیابی قرار بگیرید و درمان مناسب را دریافت کنید.
    ویرایش توسط انترن پزشکی : 06-13-2019 در ساعت 12:01 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    فلج خواب هیچ ارتباطی با جن و جادو و این چیزا ندارد و یک پدیده روانپزشکی است. در مورد شما کاتاپلکسی به تنهایی یا به عنوان بخشی از اختلال اسکیزوفرنی به طور جدی مطرح است.
    به یک روانپزشک مراجعه کنید تا مورد ارزیابی قرار بگیرید و درمان مناسب را دریافت کنید.
  4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    ولی یه حالت دیگه رو بگم شاید زاویه پنهان دیگه روشن بشه
    من یه دوست دارم و تو کار سیر و سلوک هست باهاش در مورد این حالات صحبت کردم و ایشون یه دستور ساده رو به من گفت که موقع خوابیدن اجرا کنم بهم گفت ۴ قول رو هر کدوم ۴ بار بگو و با وضو بخواب . من این کار رو یک شب انجام دادم که بعد نیم ساعت خوابیدنم انگار یکی منو بیدار کنه و باهام حرف بزنه ولی من متوجه نمی شدم چی میگه صدایی شبیه خور خور کردن بود و من خیلی ترسیدم .این موضوع رو به اون دوستم گفتم و ایشون گفت نخونم دیگه و گفت هر شب سوره جن رو بخون که اونم موقع خوندن انگار یکی پیشم بود و موهام سیخ میشدن
    این مورد رو هم دیگه ادامه ندادم
    ویرایش توسط hayati : 06-13-2019 در ساعت 02:20 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما علایم حمله پانیک و وسواس در شما دیده می شود در حملات پانیک فرد علایمی چون كوتاه شدن تنفس، احساس سوزش، ناراحتى معده، صداى زنگ در گوش، حس مرگ قريب ‏الوقوع، درد قفسه سينه، عرق كردن، و تپش قلب را تجربه می کند .در این حملات هیچ خطر بیرونی وجود ندارد بلکه بدن به اشتباه به علت تجربه هراس شروع به نمایش علایمی می کند که افراد در ترس آن را مشاهده می کنند.
    اما برای اینکه بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم نیاز است که بررسی دقیق تری صورت گیرد
    1. چند سال دارید؟
    2. چند مدت است این حملات را احساس می کنید ؟
    3. آیا بعد از رخداد خاصی این علایم شروع به نمایان شدن در شما کردند؟
    4. ایا مصرف الکل یا مواد خاصی دارید؟
    5. تا بحال فکر کرده اید قدرتی دارید که دیگران از آن بی بهره باشند ؟
    6. این کلاغ ها و آسمان و ... با شما حرف می زنند؟
    7. برای آرام کردن خودتان چه راهکارهایی به کار می برید ؟
    8. آیا افکار تکراری در ذهن خود دارید مثلا ترس از مرگ؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما علایم حمله پانیک و وسواس در شما دیده می شود در حملات پانیک فرد علایمی چون كوتاه شدن تنفس، احساس سوزش، ناراحتى معده، صداى زنگ در گوش، حس مرگ قريب ‏الوقوع، درد قفسه سينه، عرق كردن، و تپش قلب را تجربه می کند .در این حملات هیچ خطر بیرونی وجود ندارد بلکه بدن به اشتباه به علت تجربه هراس شروع به نمایش علایمی می کند که افراد در ترس آن را مشاهده می کنند.
    اما برای اینکه بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم نیاز است که بررسی دقیق تری صورت گیرد
    1. چند سال دارید؟
    2. چند مدت است این حملات را احساس می کنید ؟
    3. آیا بعد از رخداد خاصی این علایم شروع به نمایان شدن در شما کردند؟
    4. ایا مصرف الکل یا مواد خاصی دارید؟
    5. تا بحال فکر کرده اید قدرتی دارید که دیگران از آن بی بهره باشند ؟
    6. این کلاغ ها و آسمان و ... با شما حرف می زنند؟
    7. برای آرام کردن خودتان چه راهکارهایی به کار می برید ؟
    8. آیا افکار تکراری در ذهن خود دارید مثلا ترس از مرگ؟
    من هیچ کدوم از این علائم رو که گفتید ندارم فقط بحث زنگ زدن در گوش اونم شاید در ماه یک مرتبه
    مرد و ۳۱ ساله
    حدود ده سال هست دچارش هستم
    با طب سنتی در ارتباطم و بحث سوداوی بودن رو مدام چک می کنم
    هیچ مصرفی ندارم
    صحبتی که متوجه بشم رو تجربه نکردم
    سوال آخرتون خیلی برام واضح نیست ولی وسواس فکری ندارم و از مرگ نمی ترسم
    در مورد قدرت هم عدسه کردت در حین کار موردی هست که اطرافیان خودم هم بهش ایمان دارن

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

شما بیان کردید که احساس می کنید افرادی به شما نزدیک می شوند ممکن است این مورد را بیشتر توضیح بدهید ؟
    از نظر تنفسی مشکلی ندارید ؟
    بیماری جسمی خاصی دارید؟
    احساس ترسی که در هنگام خواب تجربه می کردید به چه دلیل بود ؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما بیان کردید که احساس می کنید افرادی به شما نزدیک می شوند ممکن است این مورد را بیشتر توضیح بدهید ؟
    از نظر تنفسی مشکلی ندارید ؟
    بیماری جسمی خاصی دارید؟
    احساس ترسی که در هنگام خواب تجربه می کردید به چه دلیل بود ؟
    نه هیچ کدوم از اینها رو ندارم
    نگاه کنید موقعی که انسان می خواد بره خواب عمیق ممکنه یه مشکلی براش پیش بیاد که در اصطلاح پزشکی بهش میگن فلج خواب و در بین مردم میگن بختک
    اگر تو اینترنت بزنی فلج خواب هزار مقاله برات میاد
    عمد تجربیات من موقع فلج خواب هست اما همون طور که در مطالب بالا هم گفتم مواردی که بوده در بیداری کامل برام پیش اومده
    بیحث احساس کردن اینکه یکی پیشتون هست رو اینطور میگم :
    این حس یهو بدون و پیش ضمیه ایجاد میشه و شامل این میشه یه جریانی در اطرافت ایجاد میشه
    نمیشه بگی شبیه باد اما یه چیزی شبیه اون
    باعث سیخ شدن موهای بدن میشه
    هر روز نیست و ممکنه در ماه یک مرتبه برام پیش بیاد
    بوده با دوستام رفتیم اداره ای و یا قبرستون و من دارم با دوستم حرف میزنم این موضوع برام پیش اومده
    ویرایش توسط hayati : 06-13-2019 در ساعت 05:09 PM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

خب دقت کنید که شما بیان می کنید این موضوع در مکان های مختلف برای شما ایجاد شده است و مخصوص به خواب نمی باشد . در صورتی که فلجی که در خواب رخ می دهد مقداری اکسژن رسانی دیر می شود و فرد حالت های فلجی را تجربه می کند و گاهی حتی شنیده اید می گویند بختک رویمان افتاده است و نمی توانیم نفس بکشیم .
    اما مورد شما به نظر نمی رسد که این موارد باشد اما برای اینکه تشخیص گذاری دقیق نیز انجام شود نیاز اسن مصاحبه بالینی کامل انجام شود .
    شما بیان کردید تجربه ترس دارید بدنتان فلج می شود و در واقعیت و نه فقط در هنگام خواب نیز این تجربه را دارد و بیان کردید که گاهی در زمان قران خواندن احساس می کنید چیزی به شما نزدیک می شود و... این موارد نمی توانند تایید کننده فلج خواب باشند اما در کل نیاز به بررسی دقیق می باشد و بهتر است آن را جدی بگیرید تا بررسی کامل صورت گیرد .
    در مورد کاتاپلکسی هم باید بدونید که این یک حالت فلجی است که در احساسات برای فرد رخ می دهد یعنی در زمان شادی ، غم ، عصبانیت و...و افراد محدودی دچار اون هستند .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 06-13-2019 در ساعت 05:36 PM

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب دقت کنید که شما بیان می کنید این موضوع در مکان های مختلف برای شما ایجاد شده است و مخصوص به خواب نمی باشد . در صورتی که فلجی که در خواب رخ می دهد مقداری اکسژن رسانی دیر می شود و فرد حالت های فلجی را تجربه می کند و گاهی حتی شنیده اید می گویند بختک رویمان افتاده است و نمی توانیم نفس بکشیم .
    اما مورد شما به نظر نمی رسد که این موارد باشد اما برای اینکه تشخیص گذاری دقیق نیز انجام شود نیاز اسن مصاحبه بالینی کامل انجام شود .
    شما بیان کردید تجربه ترس دارید بدنتان فلج می شود و در واقعیت و نه فقط در هنگام خواب نیز این تجربه را دارد و بیان کردید که گاهی در زمان قران خواندن احساس می کنید چیزی به شما نزدیک می شود و... این موارد نمی توانند تایید کننده فلج خواب باشند اما در کل نیاز به بررسی دقیق می باشد و بهتر است آن را جدی بگیرید تا بررسی کامل صورت گیرد .
    در مورد کاتاپلکسی هم باید بدونید که این یک حالت فلجی است که در احساسات برای فرد رخ می دهد یعنی در زمان شادی ، غم ، عصبانیت و...و افراد محدودی دچار اون هستند .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    اگر دقت کنید من چند نوع تجربه گفتم
    یکی از اون ها فلج خواب هست که در اون من فقط بدنم قفل میشه نه تنگی نفسی هست نه چیزی شبیه اون و بعد از قفل شدن یک سری موارد رو تجربه کردنمثل خروج روح از بدن صدای کلاغ . محیط غبارآلود
    یکی هم در بیداری کامل و حین فعالیت روزانه مثل حضور در جمع دوستانه .حضور در قبرستون . تنها بودن یا حتی قرآن خوندن که گفتم موهای بدنم سسیخ میشه و یه انرژی من رو احاطه میکنه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز این موارد می تواند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و جدا از هم بررسی نشوند برای این بررسی نیاز به مصاحبه بالینی می باشد

12. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    6

اگر دقت کنید من چند نوع تجربه گفتم
    یکی از اون ها فلج خواب هست که در اون من فقط بدنم قفل میشه نه تنگی نفسی هست نه چیزی شبیه اون و بعد از قفل شدن یک سری موارد رو تجربه کردنمثل خروج روح از بدن صدای کلاغ . محیط غبارآلود
    یکی هم در بیداری کامل و حین فعالیت روزانه مثل حضور در جمع دوستانه .حضور در قبرستون . تنها بودن یا حتی قرآن خوندن که گفتم موهای بدنم سسیخ میشه و یه انرژی من رو احاطه میکنه
    دوست عزیز این موارد می تواند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و جدا از هم بررسی نشوند برای این بررسی نیاز به مصاحبه بالینی می باشد
    ایشان توهم پس خوابی یا Hypnopompic Hallucinations نیز دارند که از علائم نارکولپسی و غالباً همراه با فلج خواب است

گاهی نارکولپسی-کاتاپلکسی در بیماران اسکیزوفرنیا نیز دیده می شود، از این رو نباید این احتمال را مردود دانست.
    بهترین گزینه مراجعه به روانپزشک است.
    ویرایش توسط انترن پزشکی : 06-13-2019 در ساعت 07:00 PM

14. کاربران زیر از انترن پزشکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام
    سلام
    یه بخش از مشکل شما همون حالت فلج خواب هست یا بقول رایجش بختک که علت علمی داره و این مورد رو من چندبار تابحال تجربه کردم
    این بیشتر وقتا بعلت ضعف بدن یا استرس یا بهم خوردن نظم خواب و بیداری اتفاق میفته

بخش دیگه از مشکلتون(که وقتی قران میخونین حس میکنین کسی بهتون نزدیک میشه) احتمالا علایم اسکیزوفرنی باشه
    البته من روانشناس نیستم و نمیخوام با حدس خودم باعث نگرانیتون شم اما متاسفانه علایمی که من ازین بیماری تو کتابا خوندم یه مقدار شبیه حالات شماست
    این چیزا رو من تابحال تجربه نکردم(حتی وقتی که روانگردان مصرف کرده بودم) و بنظرم شما حتما نیاز به چکاپ روانپزشکی دارین

بهتره تا دیر نشده به روانپزشک مراجعه کنین
    هرمشکلی اگه زود شناخته شه میتونه بهتر و سریعتر درمان بشه
    نگران نباشین اما پیگیر باشین

درمورد دعا نویسی و طلسم و جادو و احضار روح و.. اینا همشون دکان هستن واسه کسب و کار افراد شیاد و حقه باز
    وگرنه هیچکدوم این مدعیات نه با عقل سازگارن و نه با علم
    پرداختن به این چیزا فقط فرصت سوزیه و شاید واسه درمان روانتون دیربشه و زمان بگذره

بطورکلی ازین خرافه ها بیرون بیاین و از مسیر عاقلانه واسه حل مشکلتون اقدام بفرمایین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

16. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    شما ده سال این مشکل رو داشتی و کار چشمگیری برای درمانش انجام ندادی و تقریبا باهاش کنار اومدی... حالا چه مشکلی پیش اومد که احساس خطر کردی؟

18. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    شما ده سال این مشکل رو داشتی و کار چشمگیری برای درمانش انجام ندادی و تقریبا باهاش کنار اومدی... حالا چه مشکلی پیش اومد که احساس خطر کردی؟
    من خیال کردم و می کنم اذیت اجنه باشه و تلاش خودم رو برا حلش تا الان کردم ولی نشد .
    ولی جدیدا یه دوست گفت تو مدیوم هستی و این علت نزدیک شدن این موجودات به تو هست برا همین پست گذاشتم

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیال کردم و می کنم اذیت اجنه باشه و تلاش خودم رو برا حلش تا الان کردم ولی نشد .
    ولی جدیدا یه دوست گفت تو مدیوم هستی و این علت نزدیک شدن این موجودات به تو هست برا همین پست گذاشتم
    از تمام جمله های که گفتید، من فقط به یک چیز میرسم... تنهایی... ارتباط شما با آدما کم و سطحی هستش و اطرافتان تقریبا خالیه... با فامیل و اقوام در حد همون مراسمات رفت و آمد دارید... این باعث شده مغز احساس خطر کنه و برای پیدا کردن دلیل، به همه چیز دقیق بشه... مطمئنا دچار پرش افکار هم شدید و نمیتوانید تمرکز داشته باشید...
    تنها راهش این هست که مدت زمان تنها ماندن رو کاهش باید... پارک برید... تیاتر برید... یه شغلی که با مردم ارتباط داشته باشه پیدا کنید
    البته من هم مشاور نیستم و برداشت خودم رو گفتم

21. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    از تمام جمله های که گفتید، من فقط به یک چیز میرسم... تنهایی... ارتباط شما با آدما کم و سطحی هستش و اطرافتان تقریبا خالیه... با فامیل و اقوام در حد همون مراسمات رفت و آمد دارید... این باعث شده مغز احساس خطر کنه و برای پیدا کردن دلیل، به همه چیز دقیق بشه... مطمئنا دچار پرش افکار هم شدید و نمیتوانید تمرکز داشته باشید...
    تنها راهش این هست که مدت زمان تنها ماندن رو کاهش باید... پارک برید... تیاتر برید... یه شغلی که با مردم ارتباط داشته باشه پیدا کنید
    البته من هم مشاور نیستم و برداشت خودم رو گفتم
    با تمام احترام برداشتتون اشتباه لست

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

ببینین درمورد مدیوم و کلا مسایل فرا مادی خیلی خیلی ادعا زیاده
    افسانه زیاد گفتن و دهن به دهن گشته
    حتی من دیدم کسایی که جلو خود من گفتن اینکارو انجام میدن!
    باورکن من تا به این سن و سال رسیدم هیچ پدیده فرا مادی ندیدم و حتی حس نکردم
    این حرفا عموما یا واسه بازارگرمیه یا جنبه سرگرمی واسه بعضیا داره یا اینکه بعضیا لذت میبرن از اینکه تو محیط امن و اروم یه تضاد درست کنن که کسالت ریتم تکراری زندگیو بشکنن(بریک ایجاد کنن)

تموم داستان سازیهای مربوط به جن و روح و هرنوع ارتباط بااونا یکی ازین ۳ دلیل رو داره که گفتم
    اگه دقت کنین افراد تحصیل کرده که سبک زندگی مدرن دارن هیشوقت ازین چیزا نمیبینن
    چرا جن و روح سراغ اون ادما نمیره؟(اگه که واقعا وجود داره)

کسیکه بتون همچی چیزی گفته ایا قدرت داره حرفشو اثبات کنه؟
    میدونی اثبات یعنی چی؟
    اگه شما مدیوم یعنی بقول خودت واسطه ارواح باشی فقط خودت که نباید اونا رو ببینی!
    بلکه باید بتونی به نحوی به دیگرون نشونشون بدی یا وجودشونو ثابت کنی
    اگه من اسم و مشخصات مادرمو بهت بدم ایا میتونی باهاش ارتباط بگیری و یه حجت ازش بمن نشون بدی؟
    مثلا ازش بپرسی تولد ۱۰ سالگی دخترت چی بش کادو دادی
    و همینجا بیای حجت رو بمن نشون بدی
    ایا میتونی؟

به یقین قاطع میگم نه هرگز
    پس عزیزم دوست خوبم شما فقط دچار توهم شدی
    نه روحی درکاره نه جنی نه شبحی نه هیچکدوم اینا
    دقیقا به همین دلایلی که مفصلا توضیح دادم

اون کسی که گفته شما مدیوم هستی درخوشبین ترین حالتش یه احمق بیشتر نبوده
    اگه نگم دشمن سلامتی تو بوده
    اگه نگم حاضره با نابود کردن دیگران واسه خودش بازار براه بندازه

شما داری با دست دست کردنت بیماری خودتو وخیمتر میکنی

هیلوسینیشن هرعلتی که داشته باشه(اسکیزوفرنی یا هرچی) جزو مشکلات جدی روانپزشکیه
    یعنی حتی اگه همین فردا واسه درمانش اقدام کنین باتوجه به سابقه طولانی مشکلتون معلوم نیس چقد طول بکشه تا درمان بشه

پس دیگه بیشتر ازین وقت کشی نکن!
    این اخرین پست من تو تاپیک شماس
    زندگی سالم و اروم و شاد داشتن یه انتخابه

هرجور میل خودتونه و عاقلان را اشارتی کافیست
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

24. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز
    امروز رفتم پیشه متخصص اعصاب و روان
    شرح حال دادم و ایشون که یه خانم جوان هست گفت اگر تا الان چیزی دیدی که حالت کمی خرابه و اگه چیزی ندیدی و فقط محدود به احساسات هست شما دچار نارکولپسی شدی و دوتا قرص نوشت .
    کلوبازام ۱۰ میل
    نوتریپتیلین ۱۰ میل

26. کاربران زیر از hayati بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    6

سلام دوستان عزیز
    امروز رفتم پیشه متخصص اعصاب و روان
    شرح حال دادم و ایشون که یه خانم جوان هست گفت اگر تا الان چیزی دیدی که حالت کمی خرابه و اگه چیزی ندیدی و فقط محدود به احساسات هست شما دچار نارکولپسی شدی و دوتا قرص نوشت .
    کلوبازام ۱۰ میل
    نوتریپتیلین ۱۰ میل
    سلام مجدد
    مصاحبه بالینی اولویت اصلی را در تشخیص شما دارد اما به نقل از خودتان، اگر تشخیص ایشان نارکولپسی بوده، به نظر نمی رسد داروهای تجویز شده کافی یا مناسب باشد مگر اینکه تشخیص ایشان چیز دیگری بوده و با شما در میان نگذاشته باشند. در صورتی که پس از 2 هفته بهبود چشمگیری مشاهده کردین که خوبه اما اگر بهبودی حاصل نشد، به یک روانپزشک با تجربه تر چون عضو هئیت علمی مراجعه کنید.

28. کاربران زیر از انترن پزشکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40846
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    دکتر گفت اول قرص نورتریپتیلین رو مصرف کن و هفته اول شبی نصف قرص و هفته های دوم شبی یک قرص اگه حالت بد شد کلوبازان بخور
    منم سه شب هست که طبق این روش قرص خوردم ولی الان موقعی می خوابم یه دیوهایی می بینم که بهم حمله میکنن و جای که بهم اسیب میزنن خیلی درد می کنه و مجبور شدم نصف قرص کلوبازام بخورم
    لطفا راهنمایی کنید

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    6

با سلام
    دکتر گفت اول قرص نورتریپتیلین رو مصرف کن و هفته اول شبی نصف قرص و هفته های دوم شبی یک قرص اگه حالت بد شد کلوبازان بخور
    منم سه شب هست که طبق این روش قرص خوردم ولی الان موقعی می خوابم یه دیوهایی می بینم که بهم حمله میکنن و جای که بهم اسیب میزنن خیلی درد می کنه و مجبور شدم نصف قرص کلوبازام بخورم
    لطفا راهنمایی کنید
    فعلا از دستورات پزشکتون پیروی کنید، اگه حالتون بهتر نشد به یک پزشک دیگه مراجعه کنید. ترجیحاً عضو هئیت علمی یا باتجربه-مسن
    نورتریپ مقداری زمان میبره اثر کنه.

31. کاربران زیر از انترن پزشکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

با سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    چون ما مریض داریم(البته مریض جسمی) تجربه بمون ثابت کرده داروی ساخت ایران رو باید انداخت تو سطل اشغال

پیشنهاد میدم دقیقا همین قرصهایی که دکترتون تجویز کردن با همین دوز اما خارجیشو بخرین

داروی ایرانی کلی ساید افکت میده تا بالاخره یکمی اثر کنه
    اما داروی خارجی سریعتر و کم عارضه تر اثرشو نشون میده
    ترجیحا تولید امریکا المان پرتغال هلند انگلیس سوییس و..
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

33. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)